• Monday

  10.00 - 18.00

 • Tuesday

  08.30 - 19.00

 • Wednesday

  08.30 - 19.00

 • Thursday

  08.30 - 19.00

 • Friday

  08.30 - 19.00

 • Saturday

  08.00 - 14.00

 • Sunday

  closed

Team

Renata Kukla

Właściciel studia

Właściciel studia Hair & Beauty Etheria w Bielsku-Białej na Starówce. Kosmetyczka i wizażystka z kilkunastoletnim stażem. Z czasem laureatka wielu konkursów, ukończyła wiele prestiżowych szkoleń w dziedzinie kosmetyki także z pogranicza medycyny estetycznej. Wizażystka po jednej z najlepszych w Polsce szkół wizażu , Biar Beauty Group. Przedłużanie rzęs metodami objętościowymi to dla niej najprzyjemniejsza część zawodu.
Dążenie do perfekcyjnej obsługi na najwyższym poziomie w swoim studio owocuje sporą liczbą zadowolonych klientów. Dewizę „Rób to co kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia” realizuje w 100%. Obecnie zajmuje się wyłącznie prowadzeniem, organizacją i PR studia.

Renata Sieńczak

mistrz fryzjerstwa

Mistrz fryzjerstwa z kilkunastoletnim doświadczeniem. Stylistka fryzur, Renata doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. podczas szkoleń prowadzonych przez fryzjerskie autorytety jak Andrzej Wierzbicki, Dorota Wodzińska czy Łukasz Zarychta. Współpracowała z markami Lecher, Renee Blanche, Artego, Goldwell.

Uczestniczka wielu prestiżowych szkoleń w zakresie koloryzacji oraz awangardowych strzyżeń. Potrafi przedłużać i zagęszczać włosy kilkoma metodami. Obecnie stylista fryzur w studio Etheria (kierownik salonu) oraz trener Hair and Beauty Academy Etheria.

Ulubiona część fryzjerstwa – fryzury awangardowe i koloryzacja.

Znak szczególny – profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Karolina Maga

kosmetyczka

Pierwsze szlify w zawodzie kosmetyczki zdobywała na wielomiesięcznym szkoleniu w naszym studio. Dziś Karolina, po wielu prestiżowych szkoleniach, jest mistrzynią w przedłużaniu i zdobieniu paznokci metodą żelową. Ma także grono wielbicielek, które korzystają z wykonywanych przez nią zabiegów na twarz.

Jednak największą przyjemność Karolina czerpie przy zabiegach podologicznych. Dbanie o stopy klientek to jej ulubiona część zawodu.

Znak szczególny – dokładność w każdym szczególe!

Kasia Karaliova

fryzjer

Kasia swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła wiele lat temu. Początki w salonie Lokon, potem w salonie fryzjerskim Awangarda. Po krótkiej przerwie na wychowanie dzieci wróciła do nas i ukończyła staż w studio Etheria, po którym dołączyła do ekipy. Jej konik to koloryzacja.

Agata Misiak

kosmetyczka

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku kosmetologia w 2011 r. Cały czas poszerzała swoje doświadczenie zawodowe pracując w salonach kosmetycznych. Agata specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów na twarz i ciało oraz w masażach relaksacyjnych. Lubi bardzo również wykonywać pedicure oraz manicure hybrydowy, biologiczny i japoński. Ukończyła wiele szkoleń np.: z masażu bańką chińską oraz w dziedzinie zabiegów na twarz. Otwarta na nowe możliwości wciąż poszerza swoją wiedze i umiejętności zdobywając wierne klientki.