• Monday

  10.00 - 18.00

 • Tuesday

  08.30 - 19.00

 • Wednesday

  08.30 - 19.00

 • Thursday

  08.30 - 19.00

 • Friday

  08.30 - 19.00

 • Saturday

  08.00 - 14.00

 • Sunday

  closed

Team

Renata Kukla

Właściciel studia

Właściciel Etheria Beauty Lab w Bielsku-Białej na Starówce. Kosmetyczka i wizażystka z kilkunastoletnim stażem. Z czasem laureatka wielu konkursów, ukończyła wiele prestiżowych szkoleń w dziedzinie kosmetyki także z pogranicza medycyny estetycznej. Wizażystka po jednej z najlepszych w Polsce szkół wizażu , Biar Beauty Group. Przedłużanie rzęs metodami objętościowymi to dla niej najprzyjemniejsza część zawodu.
Dążenie do perfekcyjnej obsługi na najwyższym poziomie w swoim studio owocuje sporą liczbą zadowolonych klientów. Dewizę „Rób to co kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia” realizuje w 100%. Obecnie zajmuje się wyłącznie prowadzeniem, organizacją i PR studia.

Karolina Maga

KOMETYCZKA, MANAGER ETHERIA beauty lab

Karolina Maga, laureatka wielu prestiżowych szkoleń, nie spoczywa na laurach. Nieustająco uczestniczy w nowych zdobywając coraz większą wiedzę i precyzję w kwestii zarówno paznokci jak i zabiegów na twarz- choć według nas wie już chyba wszystko;)

Jest mistrzynią w przedłużaniu i zdobieniu paznokci. Ma spore grono wielbicielek i trzeba na wizytę u niej trochę poczekać, ale uwierzcie – WARTO!

Pedicure to jej konik.

Karolina posiada szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów kosmetycznych na twarz. Indywidualnie podchodzi do każdej z Pań doskonale dopasowując odpowiedni zabieg do potrzeb każdej z Was. Jej ręce leczą, odmładzają, relaksują;) Panie kochają Karolinę.

A zresztą – przekonaj się na własnej skórze i zarezerwuj wizytę;)

Znak szczególny – dokładność w każdym szczególe!

Dorota Niemiec

kosmetyczka

Zdobyte doświadczenie na przestrzeni lat w gabinetach kosmetycznych, jak również podczas licznych szkoleń i konferencji pozwalają Dorocie profesjonalnie zajmować się swoją pasją, którą jest praca w kosmetyce. Mnóstwo wiernych Pań od lat daje temu świadectwo.

Ulubiona dziedzina to pielęgnacja twarzy i ciała ku dobremu samopoczuciu oraz poprawy kondycji i wyglądu klientek. Specjalistka w temacie depilacji woskami LYCON WAX – metodzie, którą pokochały Panie. Dodatkowo zabiegi modelujące ciało jak Endermologia LPG, masaże relaksacyjne twarzy i ciała (specjalistyczny kurs odnowy biologicznej wellness & SPA oraz szkolenia z zakresu masażu twarzy 3 nurty).

Zabiegi na twarz które dopasowuje indywidualnie zawsze do potrzeb skóry podpierając się wiedzą i doświadczeniem.

Pragniesz być zaopiekowana na najwyższym poziomie? Rezerwuj wizytę;)

Marina Pyrog

masażysta rehabilitant, kosmetyczka

Marina swoje spotkanie z masażem profesjonalnym miała w Medical College w Krzywym Rogu. Pokochała wykonywanie masaży zarówno leczniczych, jak i relaksacyjnych. Udziela swoim pacjentom cennych porad.

Drenaż limfatyczny, refleksologia stóp czy też inne nie mają dla niej tajemnic. Także praca ze sprzętem do Endermologii LPG.

Posiada bogatą wiedzę w temacie masażu oraz rehabilitacji i chętnie doradzi, jaki masaż jest odpowiedni dla ciebie;)

Każdy, kto raz trafi do Mariny – wraca.

Barbara Tyrna

absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

Ukończyła w roku 1996 Wydział Lekarski, Odział Stomatologiczny w Zabrzu. W 2000 roku uzyskała specjalizację w zakresie Chirurgia Stomatologiczna.

Praca w tym zawodzie to nie tylko pomoc w razie bólu, ale przede wszystkim przywrócenie prawidłowego funkcjonowania różnych struktur w obrębie głowy i twarzy wraz z przywróceniem estetyki.

Estetyka to dobre samopoczucie i pewność siebie. Wieloletnie doświadczenie pozwoli spełnić Wasze marzenia o pięknych ustach i nie tylko. Pełna dyskrecja gwarantowana.

Prywatnie to empatyczna, niezwykle profesjonalna i zawsze uśmiechnięta osoba. Wiemy to, bo znamy się od lat, więc oddajemy Was w pewne ręce.