• Monday

  10.00 - 18.00

 • Tuesday

  08.30 - 19.00

 • Wednesday

  08.30 - 19.00

 • Thursday

  08.30 - 19.00

 • Friday

  08.30 - 19.00

 • Saturday

  08.00 - 14.00

 • Sunday

  closed

Team

Renata Kukla

Właściciel studia

Właściciel studia Hair & Beauty Etheria w Bielsku-Białej na Starówce. Kosmetyczka i wizażystka z kilkunastoletnim stażem. Z czasem laureatka wielu konkursów, ukończyła wiele prestiżowych szkoleń w dziedzinie kosmetyki także z pogranicza medycyny estetycznej. Wizażystka po jednej z najlepszych w Polsce szkół wizażu , Biar Beauty Group. Przedłużanie rzęs metodami objętościowymi to dla niej najprzyjemniejsza część zawodu.
Dążenie do perfekcyjnej obsługi na najwyższym poziomie w swoim studio owocuje sporą liczbą zadowolonych klientów. Dewizę „Rób to co kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia” realizuje w 100%. Obecnie zajmuje się wyłącznie prowadzeniem, organizacją i PR studia.

Karolina Maga

KOMETYCZKA, MANAGER HAIR AND BEAUTY ETHERIA

Karolina Maga, laureatka wielu prestiżowych szkoleń, nie spoczywa na laurach. Nieustająco uczestniczy w nowych zdobywając coraz większą wiedzę i precyzję w kwestii zarówno paznokci jak i zabiegów na twarz- choć według nas wie już chyba wszystko;)

Jest mistrzynią w przedłużaniu i zdobieniu paznokci. Ma spore grono wielbicielek i trzeba na wizytę u niej trochę poczekać, ale uwierzcie – WARTO!

Pedicure to jej konik.

Karolina posiada szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów kosmetycznych na twarz. Indywidualnie podchodzi do każdej z Pań doskonale dopasowując odpowiedni zabieg do potrzeb każdej z Was. Jej ręce leczą, odmładzają, relaksują;) Panie kochają Karolinę.

A zresztą – przekonaj się na własnej skórze i zarezerwuj wizytę;)

Znak szczególny – dokładność w każdym szczególe!

Kasia Karaliova

fryzjer

Kasia swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła wiele lat temu. Początki

w salonie Lokon, później w salonie fryzjerskim Awangarda. Po krótkiej

przerwie na wychowanie dzieci wróciła do nas i ukończyła staż w studio

Etheria, po którym dołączyła do ekipy. Uczestniczka wielu prestiżowych szkoleń, m.in. w akademii Goldwell. Jej konik to koloryzacja, ale i nowoczesne techniki strzyżenia. Doskonale doradzi jaki zabieg fryzjerski czy też kosmetyczny będzie idealny dla Twoich włosów.

Paulina Szczypka

fryzjer

Paulina potrafi doskonale dobrać fryzurę zarówno dla Pań jak i Panów. Zabiegi dobiera indywidualnie, nie kierując się schematem. Kocha zarówno koloryzację jak i stylizacje męskie. Stara się być na bieżąco w temacie najnowszych technik pracy. Ukończyła kilka prestiżowych szkoleń, które pomagają jej doskonalić swój warsztat. Paulina zadba o kondycję i doskonały wygląd Twoich włosów.

Nikol Linder

kosmetyczka

Zawód kosmetyczka to wręcz powołanie Nikol. Ambitna studentka kosmetologii na Akademii WSB w Dąbrowej Górniczej. Finalistka konkursu fryzjersko-kosmetycznego Kreator. Ukończyła wiele profesjonalnych szkoleń jak:

– szkolenie z Henny Pudrowej Brow Henna

– szkolenie z terapii wodorowej EstiBeauty

– warsztaty Beauty Ekspert w profesjonalnym doradzaniu w dziedzinie zabiegów i kosmetyków oraz wiele innych.

Nieustająco poszerza zakres swoich umiejętności i wiedzy, uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach. Perfekcyjnie wykonuje hennę brwi i rzęs. Dba o skórę dłoni i stóp naszych Pań. Pasja do zawodu sprawia, że w pełni spełnia oczekiwania swoich klientek.