Moment.pl - fryzjerzy i kosmetyczki w Twojej okolicy

Stylistki fryzur

Renata Sieńczak

12-letnie doświadczenie stylistka fryzur, Renata zdobywała m.in. podczas szkoleń prowadzonych przez fryzjerskie autorytety jak Andrzej Wierzbicki, Dorota Wodzińska czy Łukasz Zarychta. Współpracowała z markami Lecher, Renee Blanche, Artego, Farouk.

Uczestniczka wielu prestiżowych szkoleń w zakresie koloryzacji oraz awangardowych strzyżeń. Potrafi przedłużać i zagęszczać włosy kilkoma metodami. Obecnie stylista fryzur w studio Etheria (kierownik salonu) oraz trener Hair and Beauty Academy Etheria.

Ulubiona część fryzjerstwa – fryzury awangardowe i koloryzacja.

Znak szczególny – profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Renata Sieńczak

Renata Sieńczak

Basia Lalik

Ścieżka zawodowa Basi jest ciągle w fazie rozwoju. Chęć doskonalenia zawodowego i spore umiejętności już teraz przysporzyły jej spore grono wiernych klientek. Pod czujnym okiem mistrza błyskawicznie chwyta najnowsze techniki koloryzacji czy strzyżeń zarówno męskich jak i damskich.

Zawsze uśmiechnięta, potrafi doradzić naszym Paniom najlepszą propozycję indywidualnie dobranej fryzury.

Ulubiona część zawodu fryzjera Basi to koloryzacja.

Znak szczególny – uśmiech i profesjonalizm!

Basia Lalik

Basia Lalik


Kosmetyczki – Wizażystki

Renata Kukla

Właściciel studia Etheria oraz Hair and Beauty Academy Etheria.

Kosmetyczka i wizażystka z kilkunastoletnim stażem. Początki to mały kącik do wykonywania paznokci. Z czasem laureatka wielu konkursów, ukończyła wiele prestiżowych szkoleń w dziedzinie kosmetyki także z pogranicza medycyny estetycznej.

Wizażystka po jednej z najlepszych w Polsce szkół wizażu Agnieszki Brody, Biar Beauty Group. Zabiegi na twarz nie mają przed nią tajemnic. Przedłużanie rzęs metodami objętościowymi oraz dbanie o paznokcie swoich klientek to dla niej najprzyjemniejsza część zawodu. Dążenie do perfekcyjnej obsługi na najwyższym poziomie w swoim studio owocuje sporą liczbą zadowolonych klientów.

Dewizę „Rób to co kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia” realizuje w 100%. Tytuł reportażu nakręconego o niej to „Szczęściara”, o czym niech świadczy znak szczególny.

A znak szczególny – posiadaczka najwspanialszej ekipy pracowników pod słońcem 😉

Renata Kukla

Renata Kukla

Karolina Wieczorek

Pierwsze szlify w zawodzie kosmetyczki zdobywała na wielomiesięcznym szkoleniu w naszym studio. Talent i zamiłowanie do tego zawodu dostrzegła właścicielka salonu, będąca jednocześnie trenerem Karoliny, Renata Kukla.

Dziś Karolina, po wielu prestiżowych szkoleniach, jest mistrzynią w przedłużaniu i zdobieniu paznokci metodą żelową. Ma także grono wielbicielek, które korzystają z wykonywanych przez nią zabiegów na twarz.

Jednak największą przyjemność Karolina czerpie przy robieniu pedicure. Do salonu wniosła młodzieńczy zapał i energię.

Znak szczególny – dokładność w każdym szczególe!

Karolina Wieczorek

Karolina WieczorekWpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.24/00370/2017