Moment.pl - fryzjerzy i kosmetyczki w Twojej okolicy

Stylistki fryzur

Renata Sieńczak

12-letnie doświadczenie stylistka fryzur, Renata zdobywała m.in. podczas szkoleń prowadzonych przez fryzjerskie autorytety jak Andrzej Wierzbicki, Dorota Wodzińska czy Łukasz Zarychta. Współpracowała z markami Lecher, Renee Blanche, Artego, Farouk.

Uczestniczka wielu prestiżowych szkoleń w zakresie koloryzacji oraz awangardowych strzyżeń. Potrafi przedłużać i zagęszczać włosy kilkoma metodami. Obecnie stylista fryzur w studio Etheria (kierownik salonu) oraz trener Hair and Beauty Academy Etheria.

Ulubiona część fryzjerstwa – fryzury awangardowe i koloryzacja.

Znak szczególny – profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Renata Sieńczak

Renata Sieńczak

Basia Lalik

Ścieżka zawodowa Basi jest ciągle w fazie rozwoju. Chęć doskonalenia zawodowego i spore umiejętności już teraz przysporzyły jej spore grono wiernych klientek. Pod czujnym okiem mistrza błyskawicznie chwyta najnowsze techniki koloryzacji czy strzyżeń zarówno męskich jak i damskich.

Zawsze uśmiechnięta, potrafi doradzić naszym Paniom najlepszą propozycję indywidualnie dobranej fryzury.

Ulubiona część zawodu fryzjera Basi to koloryzacja.

Znak szczególny – uśmiech i profesjonalizm!

Basia Lalik

Basia Lalik

Renata Oczko

Renata swoją przygodę z fryzjerstwem zaczynała w naszej akademii. Wyuczona przez mistrza fryzjerstwa doskonale odnalazła się w zawodzie. Staż u nas dopełniły prestiżowe szkolenia Goldwell – marki, z którą współpracujemy. Specjalistka od męskich fryzur! Ale nie tylko…Ma już grono wiernych klientek.

Kocha swoją pracę – lubi wyzwania w temacie koloryzacji, a także upięcia okolicznościowe.

Znak szczególny – głowa pełna pomysłów 😉

Renata Oczko

Renata Oczko


Kosmetyczki – Wizażystki

Renata Kukla

Właściciel studia Etheria oraz Hair and Beauty Academy Etheria.

Kosmetyczka i wizażystka z kilkunastoletnim stażem. Początki to mały kącik do wykonywania paznokci. Z czasem laureatka wielu konkursów, ukończyła wiele prestiżowych szkoleń w dziedzinie kosmetyki także z pogranicza medycyny estetycznej.

Wizażystka po jednej z najlepszych w Polsce szkół wizażu Agnieszki Brody, Biar Beauty Group. Zabiegi na twarz nie mają przed nią tajemnic. Przedłużanie rzęs metodami objętościowymi oraz dbanie o paznokcie swoich klientek to dla niej najprzyjemniejsza część zawodu. Dążenie do perfekcyjnej obsługi na najwyższym poziomie w swoim studio owocuje sporą liczbą zadowolonych klientów.

Dewizę „Rób to co kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia” realizuje w 100%. Tytuł reportażu nakręconego o niej to „Szczęściara”, o czym niech świadczy znak szczególny.

A znak szczególny – posiadaczka najwspanialszej ekipy pracowników pod słońcem 😉

Renata Kukla

Renata Kukla

Karolina Wieczorek

Pierwsze szlify w zawodzie kosmetyczki zdobywała na wielomiesięcznym szkoleniu w naszym studio. Talent i zamiłowanie do tego zawodu dostrzegła właścicielka salonu, będąca jednocześnie trenerem Karoliny, Renata Kukla.

Dziś Karolina, po wielu prestiżowych szkoleniach, jest mistrzynią w przedłużaniu i zdobieniu paznokci metodą żelową. Ma także grono wielbicielek, które korzystają z wykonywanych przez nią zabiegów na twarz.

Jednak największą przyjemność Karolina czerpie przy robieniu pedicure. Do salonu wniosła młodzieńczy zapał i energię.

Znak szczególny – dokładność w każdym szczególe!

Karolina Wieczorek

Karolina Wieczorek

Klaudia Naglik

Pierwsze doświadczenia z kosmetyką Klaudia zdobywała w naszej Akademii. Z pasją wykonuje zabiegi na twarz, a ulubiona część pracy to paznokcie. Przedłużanie na tipsie czy formie, żelowanie płytki, manicure, zdobienia nie mają dla niej tajemnic. Równie pięknie opracowuje stopy. Mnóstwo zadowolonych klientek na swoim koncie. Bardzo lubi również wykonywać zabiegi na twarz.

Znak szczególny – nieustanne dążenie do perfekcji.

Klaudia Naglik

Klaudia Naglik